Woningcorporatie Mooiland Over Mooiland Nieuws en publicaties Laatste nieuws Mooiland verkoopt pand Victor Hugo in Cuijk

Mooiland verkoopt pand Victor Hugo in Cuijk

Persbericht

Mooiland heeft het historische pand Victor Hugo aan de Molenstraat 51 in Cuijk verkocht aan Vastwas Vastgoedontwikkeling B.V. uit Nijmegen. Deze projectontwikkelaar is in de Brabantse gemeente al bezig met de ontwikkeling van circa 23 huurappartementen op de kop van de Molenstraat/Smitsstraat. Vastwas is ook betrokken bij de herontwikkeling van de voormalige locatie ‘Taxi van Dijk’ aan de Molenstraat. Mooiland vindt de verkoop van Victor Hugo daarom een goede keuze.

Vastwas Vastgoedontwikkeling B.V. ziet een mooie kans om het unieke pand te transformeren van kantoor- naar een woonbestemming. Er is een studie gestart naar de mogelijkheden van het pand. Behoud van de karakteristieke voorgevel is daarbij een belangrijk uitgangspunt. Het doel is om in het pand 14 tot 18 appartementen van minimaal 80 vierkante meter te ontwikkelen. Daarvoor hebben zich volgens Vastwas al belangstellenden gemeld.

Mooiland is blij met de verkoop en ziet goede kansen voor de ontwikkeling. “Ik heb altijd vertrouwen gehad in een nieuwe bestemming van dit mooie karakteristieke pand in de kern van Cuijk”, zegt Jan Willemse, manager Aan- en Verkoop bij Mooiland.

De formele overdracht van het pand vindt maandag 17 juli plaats.