Woningcorporatie Mooiland Over Mooiland Nieuws en publicaties Laatste nieuws Sleutels voor bewoners van de 48 nieuwbouwwoningen Kralensnoer in Cuijk

Sleutels voor bewoners van de 48 nieuwbouwwoningen Kralensnoer in Cuijk

Een bijzonder moment voor de nieuwe bewoners van het nieuwbouwproject Kralensnoer in Cuijk! Want deze week ontvingen zij de sleutels van hun nieuwe appartement. In opdracht van Mooiland realiseerde Hendriks Bouw en Ontwikkeling 48 sociale huurappartementen. Deze appartementen vormen de laatste schakel van het nieuwbouwproject Kralensnoer langs de Lavendel in de Heeswijkse Kampen. De nieuwbouw draagt bij aan de groeiende behoefte aan betaalbare huurwoningen in de gemeente Land van Cuijk.

Duurzaam wonen

De geschakelde appartementencomplexen staan in een groene en waterrijke wijk, die als het ware worden opgetild door een groene wand. De begane grond wordt op deze manier afgeschermd, waardoor de achterliggende berging uit het zicht blijft en de appartementen op de eerste verdieping direct aan het groen grenzen. De appartementen aan de entreezijde krijgen ieder een eigen voortuintje. Alle appartementen zijn gasloos en hebben een individuele warmtepomp. De woningen zijn ruim ingedeeld met twee (slaap)kamers en een eigen balkon of terras.

Zijaanzicht nieuwbouwwoningen Kralensnoer in Cuijk